KONTAKT

Rafał Woźniak, tel: 696 444 218, e-mail: r.wozniak@anbar.com.pl

Barbara Szpotańska, tel: 696 444 212, e-mail: b.szpotanska@anbar.com.pl

SPECJALIZACJA W PARTERSTWIE

 

Bogactwo oferty, nowatorskie wzornictwo, doświadczenie i fachowe doradztwo to jedne z licznych walorów z którymi spotkacie się Państwo współpracując z naszą firmą.

 

Firmy Inwestycyjne

 

Posiadamy bogate doświadczenie podczas realizacji projektów inwestycyjnych. Dla inwestorów przygotowujemy specjalną ofertę według ich specyfikacji i potrzeb. Działamy sprawnie i zgodnie z terminami

 

Architekci i Projektanci

 

Współpracujemy z projektantami i architektami którym zależy na opracowaniu projektu i zaproponowania najlepszego produktu który spełni oczekiwania klienta. Jeżeli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy z naszą firmą prosimy o kontakt. Z przyjemnością przedstawimy Państwo dogodne i atrakcyjne warunki współpracy. Zapewniamy materiały reklamowe, katalogi, broszury, wzory.

 

Salony sprzedaży, dystrybutorzy

 

Firma Anbar jest bezpośrednim importerem najlepszych włoskich marek, które oferują bogate wzornictwo oraz różnorodność produktów. Ofertę swoją kierujemy do firm prowadzących działalność gospodarczą które zechcą sprzedawać produkty z naszej oferty handlowej. Zapewniamy dogodne warunki współpracy, transport, stałe rabaty oraz opiekę przedstawiciela handlowego.

 

Zapraszamy do współpracy